Bartłomiej Woźniak
Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, autor piosenek, producent muzyczny, reżyser i realizator dźwięku, multiinstrumentalista

Występuje na koncertach w kraju i za granicą. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych oraz ścieżek dźwiękowych do filmów fabularnych i dokumentalnych. Jego twórczość towarzysząca sztukom wizualnym i inscenizacjom teatralnym koncentruje się na muzyce imersyjnej, stawiającej przestrzeń na pierwszym planie, wykorzystującej nowoczesne techniki dźwięku przestrzennego, takie jak technologie wielokanałowe, ambisoniczne, dźwięk dookolny i obiektowy. Czerpie inspiracje między innymi z polskiej muzyki tradycyjnej, szeroko pojętej muzyki improwizowanej, jazzu, muzyki elektronicznej i ambientowej, dźwięków występujących i niewystępujących w naturze. Współpracuje z wieloma reżyserami teatralnymi i filmowymi, prowadzi również działania edukacyjne. Jego prace docenione zostały na wielu festiwalach teatralnych (Tato w Teatrze Bagatela w Krakowie, Ich czworo w Teatrze Jaracza w Łodzi, Wujaszek Wania w Teatrze Ludowym w Krakowie). Współtworzy zespoły Wowakin i Maryna C.

Bartłomiej Woźniak wystąpi – jako członek zespołu Maryna C. – na Koncercie Rymkiewiczowskim „Jeśli możesz, coś mi powiedz, daj znak jakiś”.